Späť do obchodu

Registrácia

FAQ

KVALITA OCEĽOVÉHO PLECHU

Všetky kovové výrobky Biohort sú vyrobené zo žiarovo pozinkovaného oceľového plechu 0,5 mm, ktorý má zinkový povlak 3000 g/m2.

 

ZÁRUKA

Záruka 20 rokov sa vzťahuje na koróziu plechových dielov a všetkých ostatných častí, ktoré sú preukázateľne chybné alebo narušené z dôvodu zlého spracovania alebo chybnej konštrukcie.

 

BIOHORT FAREVENÉ ODSTÍNY

Použité farebné odtiene sú vyrábané špeciálne pre Biohort a nezodpovedajú číslovaniu RAL.

Súčasťou každej Biohort dodávky je aj farba so štetčekom na pretretie prípadných škrabancov.

 

 

BEZPEČNOSŤ

Zaisťuje uzamykací mechanizmus s cylindrickým zámkom. Troch cestný uzamykací mechanizmus zabraňuje zlodejom získať prístup k vášmu majetku. Biohort produkty sú vyrobené tak, aby spĺňali najvyššie rakúske výrobné štandardy.

 

 

VIETOR

Výskumný nezávislý skúšobný inštitút Rail Tec Arsenal vo Viedni potvrdil stabilitu ukotvených záhradných domčekov Biohort aj pri hurikáne s rýchlosťou 150 km/h.

 

ZAŤAŽENIE STRECHY

Záhradné domčeky Biohort sú vyrábané z oceľového plechu s dvojnásobnou hrúbkou v porovnaní s nízkonákladovými výrobcami. Biohort prístrešky odolajú zaťaženiu snehom 150 kg/m², záhradný dom CasaNova dokonca zaťažením 215 kg/m².

 

POŽIAR

Žiarovo pozinkovaný, polyamidom smaltovaný oceľový plech používaný spoločnosťou Biohort je „ohňovzdorný“ podľa s EN 13501-1 (trieda „A1“). 

 

UMIESTNENIE DVERÍ

Podľa priloženého vzoru môžete rozhodnúť o umiestnení dverí: Záhradné domčeky - umiestnení dverí

 

KOTVENIE ZAHARDNÝCH DOMKOV BIOHORT

      1. Hliníkový podlahový rám Biohort na štrkovej lôžku

Najjednoduchšia možnosť základov. S hliníkovým podlahovým rámom, ktorý ponúkame v príslušenstve, je možné akýkoľvek domček ľahko postaviť do štrkovej lôžka a pripevniť k zemi pomocou zemných kotiev, ktoré sú súčasťou dodávky. Na tento účel sa trávna mačina odstráni asi na 10 cm. Potom sa naplní výkop do roviny štrkom a môže sa inštalovať Biohort rám, ktorý sa zoskrutkuje s vašim záhradným domčekom. 

      2. Profesionálne riešenie Biohort zemné skrutky (SMART BASE PLUS)

Patentovaný základ zemných vrutov je ideálne, čisté riešenie bez betónovania a ďalšej námahy. Dá sa s ním aj vyrovnať sklon záhrady až do 15 cm. Smart Base Plus sa skladá zo špičkových hliníkových dosiek, hliníkového rámu a stabilných zemných vrutov, ktoré je možné zaťažiť až do 200 kg na m².

 

 

      3. Biohort domček pripevnený do betónového obrubníka

Najpoužívanejším riešením sú dlažobné alebo betónové dosky položené do štrkovej lôžka. Na založenie sa trávna mačina odstráni asi na 15 cm a vybetónujú sa po obvode široké obrubínky. Výkop sa potom zasype štrkom. Uistite sa, že zhutnená hladina štrku je v rovine. Potom položíte dlaždice alebo betónové dosky. Konštrukciu záhradného domčeka Biohort potom pripevníte do betónového obrubníka (skrutky a hmoždinky sú súčasťou balenia.)

 

Obľúbeným a odporúčaným variantom je aj stavba záhradného domčeka Biohort na betónovú dosku.

 

STAVEBNÁ PRIPRAVENOSŤ A MONTÁŽ

Radi pre Vás zaistíme stavebnú pripravenosť či montáž produktov Biohort.

 

DOPRAVA

Doprava všetkého Biohort tovaru je vždy zadarmo. Prepravu zaisťuje spoločnosť DACHSER, ktorá Vás bude kontaktovať telefonicky či e-mailom pre dohodnutie termínu dodania. Všetky výrobky spoločnosti Biohort sú zabalené v kartónových škatuliach obsahujúcich podrobný návod na montáž. Pri dodacej adrese musí byť možný príchod pre 38t nákladný automobil (šírka príjazdovej cesty min. 3 m). Menšie zásielky rozváža spoločnosť GLS.

 

POŠKODENÝ DIEL

V prípade, že Vám bola dodaná poškodená Biohort krabica, prosím prijmite ju. Pokiaľ bude zasielka vo vnútri poškodená, prosím o zaslanie fotodokumentácie. Ďalej Vám bude okamžite zaslaný nový diel na náklady našej spoločnosti.

 

V prípade ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať

E-mail: info@domcek-zahradny.sk

Tel .:  + 421 910 178 836  (Pondelok až Piatok od 8:30 do 17:00)

 

Späť do obchodu